BlogBannerUst

Haberler

Published on Eylül 15th, 2015 | by admin

0

Vanilya, Çilek ve Çikolata

DSD256 için 5.0 yazılım Lezzetleri :

Vanilla, Strawberry ve Choc Chip

DSD DoP Devrimi – iFi 5.0 yazılımı yeni bir döneme öncülük ediyor.

iFi’de yeni bir yazılım geliştirdik dersek, bunu başarmışızdır.

Bu sefer, 5.0 yazılımı ve versiyonları (ve alt versiyonları) ile çok daha ileride ve üst seviyede bir iş yaptık. Çünkü;

  • 5.0 Vanilya yazılımı, DSD formatını DoP üzerinden gerçek performansından vermek için özel DoP kodu aracılığıyla optimize eder; tıklamasız ve ses kalitesi konusunda DSD’nin özü ile eşit derecede özgürlük sağlar (DSD bugüne kadar yalnızca direkt olarak windows için uygundu). DoP’nin datasının %30’dan fazlası muhafaza edilirken, iFi yazılımındaki özel kod optimizasyonu onu ASIO native ile eşit seviyede tutar. Artık sonik olarak her iki protokol de eşit seviyede iyidir.

 

  • 5.0A Strawberry özel alt-versiyonu, DSD256’yı DoP ile kulanmayı mümkün kılar (yalnızca IDSD ve micro IDAC2’de). Akıllı telefonlar ve streamarlara ek olarak WINDOWS, OSX ve LINUX gibi bilgi işlem platformları dahil, DSD256’yı bütün majör bilgisayar platformlarında destekler.

 

  • v5.0B Choc Chip ilave alt-versiyonu (yalnızca micro IDSD içindir), Android ve benzeri sistemler için uyku modunu devre dışı bırakır. Dolayısıyla micro iDSD’nin yeni jenerasyon Android telefonlar, tabletler ve phabletlerden pil çekmesini önler. Aynı zamanda micro iDSD’nin uyku moduna girerkenki klik sesini engeller.

iFi ürününüze uygun yazılımı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Artık iFi yazılım güncellemeleri Mac uyumludur ; )

http://ifi-audio.com/downloads/

Tags: , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑